Aile ve Çift Terapisi Yorumları

Danışanlarımızın Yorumları

Ayla A. Yazdı

Ben erkek arkadaşımla bazı sorunlar yaşıyorum, o yüzden bir kaç ay önce birlikte Serap Hanım a gittik, bir süre birlikte gittik ama şimdi ben tek gidiyorum, şu an böyle daha faydalı. Çok teşekkür ediyoruz.

Adnan S. Yazdı

2 senedir nişanlıyım.İlişkimizde bazı problemler olduğunun farkına varınca psikoloğa gitmeye karar verdik.Nişanlım gelmek istemedi,telefonla bu konuda bilgi aldığımda bireysel olarak başlayabileceğimi öğrendim. psikologla detaylı görüşebileceğimi öğrendim.Bir kaç seans bireysel olarak başladığım sürece nişanlım da dahil oldu ve çift terapisi alarak devam ettik.Sorunlarımızın büyük bir kısmını geride bıraktığımızı düşünüyorum.Serap Hanım işinde uzman ve gerçekten çok bilgili bir psikolog.Başarılarının devamını diliyorum.

Hayriye S. Yazdı

Merhaba.Ben eşimle boşanma aşamasına geldikten sonra destek almaya karar verdim.Kendimi ondan bağımsız düşünemiyor,ilişkimizden kopamıyordum .Boşanmaktan,tek başıma kalmaktan korkar olmuş,bu düşüncelerle kendimi yıpratıyordum.Bu süreçte Serap Hanım’la tanıştım ve bana kendimin herşeyden daha önemli olduğunu hatırlattı.Bu süreci onun sayesinde büyük bir olgunlukla atlatarak yaşamıma devam ettim.Hayatımın en büyük deneyimi bu oldu,bana kendimi hatırlattığı için kendisine minnettarım.Başarılarının devamını diliyorum,sevgilerimle…

Hasan A. Yazdı

Eşimle problemlerimiz olduğunu düşündüğümüz için profesyonel destek arayışı içerisine girdik.Sonucunda Psikolog Serap Hanım’dan psikoterapi almaya başladık.İlişkimize farklı açılardan bakabilme fırsatı sağladığı için kendisine bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Müge G. Yazdı

Biz eşimle 6 yıllık evliyiz ve bazı sorunlar yaşadık, aslında evlendiğimiz dönemden beri yaşadığımız bazı sorunlar vardı. Uzun bir süre bu sorunlarla mücadele etmeye çalıştık, fakat bu süreç bizi çok yıprattı, ilişkimizi yordu. Hatta 4 yaşında bir kızımız var ve ona yansıdığını gördük, bu bizi çok üzdü. İnternetten araştırma yapıp çift terapisi desteği almaya karar verdik, bir süredir devam ediyoruz, evliliğin başlarında neden destek almadık diye kendimize kızıyoruz, çünkü sorunların temelindeki sebepleri daha iyi görüyoruz, keşke daha önce profesyonel yardım alsaydık, bu kadar birbirimizi ve çocuğumuzu yıpratmamış olurduk. Serap hanım a gitmek bize çok fayda sağladı, çok teşekkür ediyoruz,kendisinin bize kazandırdığı bakış açıları çok önemli, başarılarının devamını diliyoruz.

Yalçın Ç. Yazdı

Merhaba, ben şimdiki eşim, o zmanki nişanlımla birlikte çift terapisi desteği aldım. (2 yıllık evliyim) İyi ki böyle birşey yapmışız,aslında başlarda böyle birşey istemiyordum, bir iş arkadaşım tavsiye etti. nişanlıyken bazı sorunlar yaşıyorduk ve çözemiyorduk, aslında bu sorunları evliliğe taşımak konusundada sanırım ilerliyorduk. Evlilik öncesi destek alarak sorunlarımız çözme konusunda büyük yol kat ettik ve fayda gördük, ilişkilerde her zaman sorunlar olabiliyor ancak o zamanki terapi sürecinde öğrendiklerimiz bu sorunlarımızı çözmede dahi bize yardımcı olabiliyor, biraz geç oldu ama Serap Hanım a çok teşekkür ederiz.

Zeyno K. Yazdı

Biz 14 yıllık evliyiz, 1 çocuğumuz var, eşimle bazı problemler yaşıyorum. Şiddetli bir şekilde geçimsizliğimiz söz konusuydu. Açıkcası ayrılmak konusundada ciddi düşüncelerimiz vardı. Çünkü birbirimizi, çocuğumuzu çok üzüyorduk. Evlilik terapisi almadan ilişkiyi bitirmemeye karar verdik, Serap Hanım a internetten ulaştık,terapi sürecimizin başlarıda açıkcası biraz sancılı geçti, problemlerimizi ilk defa gerçek anlamda masaya yatırmıştık, ancak sabırla devam ettik, birbirimizi daha iyi anlamaya, birbirimizin gözünden olaylara bakmaya başladık, aslında ben bunu daha fazla yaptım ve yanlışlarımı gördüm,eşimin aslında neler yaşadığına çok ta duyarlı değilmişim, o da aynı şeyi söylüyor. Mutlaka her zaman böyle olmaz ama biz ayrılık düşünürken vazgeçip evliliğimizi daha iyi hale getirdik, Psikolog Serap hanıma çok çok teşekkür ediyoruz.

instagram ikon
Temas Danışmanlık Logo
Türk Psikologlar Derneği

Atatürk Mah. Sedef Cad. 36. Ada Ata 2-4 Blok 2/160 Ataşehir – İstanbul
0216 455 02 56
0532 667 22 33