Ataşehir Psikolog

Ataşehir, Anadolu Yakası’nda kurulmuş bir ilçedir. 2008 yılında KadıköyÜsküdar ve Ümraniye ilçelerinden bölümler alarak meydana gelmiştir. Ataşehir, şu an bu ilçeler dışında Maltepe, Sancaktepe ilçeleriylede komşu durumdadır. Anadolu yakasının parlayan yıldızı konumundadır ve her geçen gün yükselişini sürdürmektedir. Son yıllarda Batı Ataşehir dediğimiz bölgeninde yatırımlar almasıyla tam bir çekim merkezi haline gelmiştir.

Ataşehir psikolog konusundada oldukça zengin bir ilçedir. Ataşehir psikolojik danışmanlık merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır. Ataşehir’de psikolog sayısının fazla olmasının sebepleri vardır. Ataşehir her yaş grubundan insana bir yaşam alanı sunar, dolayısıyla Ataşehirde ergen psikologuAtaşehirde çocuk psikologuAtaşehirde yetişkin psikologu Ataşehir için gerekliliktir. Ataşehir çift terapisiAtaşehir Aile terapisiAtaşehir cinsel terapiAtaşehir grup terapisi konusunda da ihtiyaç sahibidir. Ataşehir psikiyatrist ihtiyacı da söz konusudur.

Ayrıca işyerlerinin fazla olması sebebiyle Ataşehir’de kurumsal danışmanlık ihtiyacı da söz konusudur. Ataşehir Temas Danışmanlık Ataşehir psikolog ihtiyacını tespit etmiş ve Ataşehir halkına hizmet etmeye karar vermiştir. Ataşehir Temas Danışmanlık danışanlarına en iyi psikolog hizmetini sunmak için çalışmaktadır. Ataşehir’de Uzman Psikolog olarak Serap Sözen hizmet vermektedir. Ataşehir klinik psikolog Serap Sözen çocuk, ergen ve yetişkin alanlarda hizmet vermektedir. Ataşehir’de psikoterapi hizmeti almak isteyen insanlar Temas Danışmanlık’a başvurabilirler.

instagram

Atatürk Mah. Sedef Cad. 36. Ada Ata 2-4 Blok 2/160 Ataşehir – İstanbul
0216 455 02 56
0532 667 22 33