UZMANLARIMIZ

UZMAN KLİNİK PSİKOLOG

SERAP SÖZEN

SERAP SÖZEN

Çocuk - Ergen - Yetişkin

UZMAN PSİKOLOG

BURCU BEŞİROĞLU

BURCU BEŞİROĞLU

Çocuk - Ergen

UZMAN DOKTOR

MUSTAFA KEMAL ÖZCAN

MUSTAFA KEMAL ÖZCAN

Psikiyatr

UZMAN DOKTOR

CEYHUN CAFEROV

CEYHUN CAFEROV

Psikiyatr

UZMAN KLİNİK PSİKOLOG

AYCAN BULUT

AYCAN BULUT

Yetişkin - EMDR

instagram ikon
Temas Danışmanlık Google Maps Konumu

Atatürk Mah. Sedef Cad. 36. Ada Ata 2-4 Blok 2/160 Ataşehir – İstanbul
0216 455 02 56
0532 667 22 33

Bizimle İletişime Geçin

HAKKIMIZDA

Temas Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi olarak  bize başvuran danışanların yaşamsal sorunlarından yola çıkarak, iç görü düzeyi yüksek, davranışlarına ilişkin farkındalığı artmış, davranışlarının ve seçimlerinin sorumluluğunu alabilen, kendi içinde özgür, bağımsız, güvenli bireyler olmalarına yardımcı olmaktır. Böylelikle çağdaş, uygar, medeni, farkındalığı yüksek, sorumluluk sahibi bireylerden oluşan bir toplum yaratımına katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

Ayrıca amacımız, bahsedilen hususların oluşmasına engel teşkil eden durumlarla başa çıkabilmesi için bireyin kendi içindeki gücü, sınırsız potansiyelini fark etmesine ve dışa vurmasına zemin hazırlamaktır.

Bu uğurda bilimsel ve etik ilkelerden taviz vermeyerek, iyi niyet, içtenlik ve dürüstlük gibi ilkelerden hiçbir koşul ve surette vazgeçmeyerek, sorumluluk alma konusunda model olarak çalışmak ise Temas Danışmanlık ve Eğitim Merkezi çalışanlarının temel değerlerini oluşturmaktadır.

Psikoloji alanında toplumsal bilinci yükseltmek, kişilerin bu konuda attıkları adımları kendilerine faydaları olacak şekilde gerçekleştirmelerini sağlamak amacıyla detaylı bilgilendirmeyi görev olarak görüyoruz.

Temas Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, 2009 yılında İstanbul Avrupa Yakası’ında faaliyetlerine başlamıştır. 3 yıl boyunca Avrupa Yakası’nda hizmetlerine devam eden Temas Danışmanlık, 2013 yılının Kasım ayında İstanbul Anadolu Yakası-Ataşehir‘e taşınmıştır ve toplamda 10 yılı aşkın süredir istikrarla çalışmalarına devam etmektedir.

Bu amaçla Ataşehir’de çocuk, ergen, yetişkin psikolojisi üzerine hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bireysel danışmanlık yanısıra Ataşehir’de Evlilik Terapisi, Aile ve Çift Danışmanlığı, WİSC ve CAS başta olmak üzere zeka ve gelişim testleri ile Çocuk, Ergen ve Yetişkin Psikiyatrisi hizmetlerimiz mevcuttur.

instagram ikon

Bizimle İletişime Geçin

Atatürk Mah. Sedef Cad. 36. Ada Ata 2-4 Blok 2/160 Ataşehir – İstanbul
0216 455 02 56
0532 667 22 33

Temas Danışmanlık Logo
Türk Psikologlar Derneği