Yetişkin Terapisi Yorumları

Danışanlarımızın Yorumları

Galip Ö. Yazdı

Ben ailemle ilgili bazı problemler sebebiyle kısa bir süre psikologa (Serap Hanım) (Kendisini zaten internetteki yazılarından biliyordum) gittim. Kendimi oldukça kötü hissediyordum, başka sorunlarda üst üste gelmişti. Nasıl baş edeceğimi bilmiyordum açıkcası. Hayatta sorunlar her zaman olabilir elbette, önemli olan bu duygusal problemleri nasıl yönetmek gerektiği, aslında insan bazen doğrunun ne olduğunu bilsede hareket edemiyor, bunun sebebini iyi anlamak, kendimizi tanımak lazım.

Mehmet B. Yazdı

Bundan yaklaşık 1 yıl önce Serap Hanım dan psikolojik yardım almaya karar verdim, aslında bu tip şeylere karşı biraz soğuk biriydim, çok fazla işe yarayacağını düşünmüyordum. İş yerinde bazı problemlerim vardı, çalışma arkadaşlarımla sorunlar yaşıyordum, kendimide mutsuz hissediyordum. Aslında terapide arkadaşlarımla olan sorunlarımı konuştum ama o sorunları arkadaşlarımla yaşadığımı düşünürken aslında benim kendimle yaşadığımı anladım. Herşey için teşekkür ediyorum, beni Serap hanım a yönlendiren arkadaşımada teşekkür ediyorum her zaman.

Beril O. Yazdı

27 yaşında bir bayanım ve ilişkilerimde sorunlar yaşıyordum. Yaklaşık 2 aydır destek alıyorum ve sürecimden çok memnunum. Başlarda terapinin bana iyi gelmediğini hissediyordum ve bırakmayı düşünüyordum ancak başlarda neden kötü hissettiğimide şimdi daha iyi anlıyorum.

Deniz A. Yazdı

29 yaşında aktif olarak çalışan bir bayanım.İş yerimde gördüğüm kötü davranışlar ve mobbing nedeniyle internetten araştırmış olduğum Temas Danışmanlık’a başvurdum.Serap Hanım’ın bana kattığı farkındalık sayesinde bunları yöneterek çok daha stressiz bir ortamda çalışıyorum.Kendisine bir kez daha teşekkür ediyor başarılarının devamını temenni ediyorum.

Leyla P. Yazdı

Umarım psikolojik destek almak konusunda toplumumuz dahada bilinçlenir. Ben çok faydasını görüyorum. Kendim için Psikolog Serap Hanıma gidiyorum, oldukça iyi gidiyor, keşke daha önce başlasaymışım diyorum, herşey için teşekkür ederim.

YETİŞKİN PSİKOLOJİSİ DANIŞAN YORUMLARI

Konu Başlıkları

instagram ikon
Temas Danışmanlık Logo
Türk Psikologlar Derneği

Atatürk Mah. Sedef Cad. 36. Ada Ata 2-4 Blok 2/160 Ataşehir – İstanbul
0216 455 02 56
0532 667 22 33